O NAS

Pomagamy pasjonatom DIY tworzyć najciekawsze metamorfozy. 

NEWCOLOURS to farby do drewna, metalu, cermiki i tworzywa.
Bez szlifowania i usuwania starych warstw. Nowe kolory w Twoim domu i ogrodzie.


Jeśli masz ochotę samodzielnie odnowić swoje meble (niekoniecznie dużym nakładem pracy i pieniędzy) dobrze trafiłaś/ trafiłeś.

Przedstawiamy nowe farby NEWCOLOURS, dzięki którym metamorfoza nudnych komód, szaf, biurek czy krzeseł w dezajnerskie perełki będzie czystą przyjemnością.

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w renowacji mebli – farby NEWCOLOURS nakładasz bezpośrednio na starą powłokę pędzlem lub wałkiem. Nie musisz szlifować drewna i mozolnie usuwać strych warstw. Doskonała przyczepność i siła krycia sprawiają, że farbę nałożysz prawie na każdą powierzchnię: lakierowane drewno, płyty meblowe, metal, dekoracyjne płytki ceramiczne, tworzywo, szkło. W końcu masz sposób na „pozbycie się” znienawidzonej szafy czy kuchni wykonanej w modnej (dwadzieścia lat temu) folii drewnopodobnej.

Farby są odporne na warunki atmosferyczne - nie łuszczą się, nie pękają dlatego idealnie sprawdzają się nie tylko we wnętrzach ale także do odnawiania płotów, altan, donic i mebli ogrodowych. Styl skandynawski czy śródziemnomorski? Teraz co sezon możesz zmieniać klimat swojego balkonu czy tarasu bez kupowania nowych donic i drogich mebli.

Farby są bezpieczne w stosowaniu, nietoksyczne, niekapiące, właściwie bezzapachowe, a pędzle łatwo umyjesz wodą. Co ważne, Farby NEWCOLOURS mają Certyfikat Zgodności z normą PN-EN-71:3, nadają się więc na zabawki i meble Twojego dziecka.

Wybieraj spośród 22 kolorów, inspiruj się naszym blogiem. Nie wyrzucaj - maluj, mieszaj kolory, przecieraj, projektuj. Przekonaj się jaką satysfakcję daje własnoręczna metamorfoza pozornie nieciekawych mebli!