Koniecznie zapisz się do naszego Newslettera!

Bądź na bieżąco z inspirującymi projektami wykonanymi farbami Newcolours :)

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Masz zawsze prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych ...


Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), informujemy, że:
 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Innowacyjno- Wdrożeniowa Sp. z o.o. SOPUR, ul. Jakóba Hechlińskiego19, 85 – 825 Bydgoszcz zwana dalej „Administratorem”.
 2. Kontakt w sprawie przetwarzania danych osobowych pod adresem email odo@sopur.pl
 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z marketingiem elektronicznym (przesyłanie newsletterów i powiadomień o nowościach w ofercie) przez Innowacyjno- Wdrożeniową Spółkę z o.o. Sopur., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A, B i C Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest Twoja zgoda wyrażona w sposób elektroniczny.
 4. Informujemy, że odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi wsparcia IT dla Administratora.
 5. Informujemy, że Twoje dane osobowe nie będą/będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe przetwarzane na podstawie udzielonej zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody, dane związane z rozliczeniami księgowymi będą przetwarzane przez 5 lat, licząc od końca roku w którym została wystawiona dla Ciebie ostatnia faktura, lub do czasu wycofania tej zgody.
 7. Udzielona zgoda może być wycofana w dowolnym momencie (wystarczy kliknąć w link dezaktywacyjny (zawarty w każdym wysyłanym przez nas e-mailu) lub po prostu pisząc do nas wiadomość. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 8. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych.
 9. Informujemy, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego-Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 10. Informujemy, że Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i mogą być wykorzystywane do profilowania oraz zautomatyzowanego podejmowania decyzji.
 11. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości otrzymywania informacji handlowych od Innowacyjno- Wdrożeniowa Spółka z o.o. SOPUR.

NEWCOLOURS to farby do drewna, metalu, ceramiki i tworzywa.
Bez szlifowania i usuwania starych warstw.
Nowe kolory w Twoim domu i ogrodzie.

www.newcolours.pl