O NAS

Pomagamy pasjonatom DIY tworzyć najciekawsze metamorfozy. 

NEWCOLOURS to linia produktów do drewna:
• Farby kryjące do mebli, drewna, metalu, cermiki i tworzywa oraz szkła o matowym wykończeniu • Oleje do mebli, drewna wewnątrz pomieszczeń


Jeśli chcesz samodzielnie odnowić swoje meble (niekoniecznie dużym nakładem pracy i pieniędzy) dobrze trafiłaś / trafiłeś.

Przedstawiamy farby do drewna NEWCOLOURS, dzięki którym metamorfoza nudnych mebli - komód, szaf, biurek czy krzeseł w dezajnerskie perełki będzie czystą przyjemnością. Farba Newcolours na bazie żywicy akrylowej wodnej, kryjące o wysokiej jakości i bardzo dobrej przyczepności prawie do każdej powierzchni. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w renowacji mebli – farby do mebli  NEWCOLOURS nakładasz bezpośrednio na starą powłokę pędzlem lub wałkiem. Nie musisz szlifować drewna i mozolnie usuwać strych warstw. Doskonała przyczepność i siła krycia sprawiają, że farbę nałożysz prawie na każdą powierzchnię: lakierowane drewno, płyty meblowe, metal, ceramikę, tworzywo czy szkło.

Farby do drewna Newcolours są bezpieczne w stosowaniu, nietoksyczne, niekapiące, bezzapachowe, a pędzle łatwo umyjesz wodą. Co ważne, farby do drewna NEWCOLOURS posiadają  Certyfikat Zgodności z normą PN-EN-71:3, nadają się więc na zabawki i meble Twojego dziecka. Nie wyrzucaj - maluj, mieszaj kolory, przecieraj, projektuj. Przekonaj się jaką satysfakcję daje własnoręczna metamorfoza pozornie nieciekawych mebli!

Olej Twardy NEWCOLOURS to produkt do zabezpieczenia i pielęgnacji drewna. Dzięki niemu drewno zachowuje swoje naturalne piękno. Właściwie pielęgnując powierzchnię, zachowamy szlachetny charakter drewna na wiele lat. Jeśli chcesz, żeby meble długo cieszyły ładnym wyglądem warto wybrać do drewna olej dobrej jakości.

Olej Twardy Newcolours charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża, krótkim czasem schnięcia, dużą wydajnością, posiada neutralny zapach i jest przystosowany do łatwej aplikacji.  Kolorystyka olejów obejmuje najmodniejsze odcienie, w tym kolory białe i popiele. Warto wiedzieć, że profesjonalne, nowoczesne oleje do drewna są komponowane z naturalnych olejów (lniany, tungowy), dodatków syntetycznych żywic i środków pomocniczych. To te dodatki odpowiadają za takie parametry olejów, jak czas schnięcia, lepkość i odporność powłoki. Bez nich sam olej byłby bardzo mało odporny na brud, szybko by się degradował, nie chroniłby drewna przed żadnymi uszkodzeniami mechanicznymi, a każdy rozlany płyn zostawiałby trwały ślad. Dlatego szukając dobrego oleju do mebli czy podłóg warto sięgnąć po profesjonalne produkty. Olej rekomendowany na zabawki i meble dziecięce - zgodna z normą europejską PN-EN 71-3


 

 

#farbadomebli #farbydomebli #farbadodrewna #farbydodrewna #metamorfoza #farbydoceramiki #olejdomebli #olejdodrewna