baner na www_the best 2022- waskie.jpg


28 Luty 2018

Metalowa maszkara - czyli MAJSTERKI w akcji!

MAJSTERKI to trzy niesamowite dziewczyny, które pokazują, że "dziś majsterkować może każdy, bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie. W czasach, kiedy wszystko można kupić, uczymy, że samemu da się zrobić coś bardziej oryginalnego. A dzięki temu zaoszczędzić, dać przedmiotom drugie życie i otoczyć się niebanalnymi rzeczami." Zgadzamy się z nimi w 100%. Zobaczcie jak dziewczyny poradziły sobie z niezbyt urodziwym stojakiem na buty przy skromnej pomocy naszych farb :)

szafka-renowacja-Majsterki-1-e1519550533362.jpg

Poniżej przedstawiamy parę zdjęć z realizacji zadania autorstwa MAJSTEREK. Pełną relację możecie zobaczyć tutaj: http://majsterki.pl/projekt/metalowa-szafka-na-buty-odrdzewianie

A w skrócie: praca nad metalową (aczkolwiek stylową) maszkarą polegała na usunięciu starej warstwy rdzy, pomalowaniu metalu farbą Newcolours  "Waniliowe Capuccino", wypleceniu nowych półeczek i przyozdobieniu blatu - trójkąty w kolorach "Bezchmurne Niebo", "Burzowy Wieczór" i "Waniliowe Cappuccino".

warsztaty-renowacja-metal-Majsterki-1.jpgwyplatanie-metal-szafka-czyszczenie-majsterki-1.jpgProjekt bez tytułu.jpgszafka-renowacja-Majsterki-1-5.jpgszafka-buty-renowacja-trampki-900x674.jpgNam się strsznie podoba :) Takiej półki na buty niegdzie nie kupicie!

 

 

Farby do mebli, farby do samodzielnej metamorfozy, farby do drewna  -
łatwo i szybko  kupicie tutaj: 
SKLEP.

#farbadomebli #farbydomebli #farbadodrewna #farbydodrewna #metamorfoza #farbydoceramiki #farbadometalu


Zobacz również

Małe co nieco czyli sosnowe podnóżki

28 Marzec 2018

Małe co nieco czyli sosnowe podnóżki

Czasami trzeba się trochę pobawić, zrobić coś dla czystej przyjemności, po prostu mieć fun. Nasz sposób na relaks znacie – malowanie. Tworzenie czegoś unikalnego własnymi rękami daje ogromną satysfakcję. Nie zawsze to muszą być wielkie projekty – metamorfozy komód czy szaf. Równie dobrze można zająć się czymś niewielkim i puścić wodze wyobraźni... Tak właśnie dziś postąpiliśmy z sosnowymi podnóżkami.

Czytaj więcej

Odnawianie starych mebli, Totalna metamorfoza

29 Listopad 2017

Odnawianie starych mebli, Totalna metamorfoza

Kiepska aura na zewnątrz to doskonała wymówka by zaszyć się w domu (piwnicy, garażu, warsztacie) i oddać się pasji majsterkowania, odnawiania i przerabiania. Ostatnie parę dni upłynęło nam na renowacji bardzo starej (kupionej na allegro jako „antyk”) komody.

Czytaj więcej

Niezwykła metamorfoza domku letniskowego!

27 Kwiecień 2018

Niezwykła metamorfoza domku letniskowego!

Ponad 40 letni, drewniany domek letniskowy wołał o remont już od wielu lat. Ciemne, mało przytulne wnętrze, ściemniała boazeria, zapleśniałe podłogi, specyficzny zapach zawilgoconego wnętrza sprawiały, że domek bardziej straszył niż zachęcał do odpoczynku. Zobaczcie naszą metamorfozę!

Czytaj więcej

18 Lipiec 2018
Komoda rocznik 83 - w stylu całkiem nieformalnym :)

02 Styczeń 2023
Bejca Newcolours, pod oleje i lakiery

14 Maj 2018
Farba do płyt meblowych

14 Grudzień 2018
Najprostsza choinka DIY

01 Wrzesień 2017
Nowe życie pewnego sosnowego stoliczka

26 Luty 2019
Stare krzesła - nowe kolory

03 Styczeń 2017
Trzy kolory: na zegar z PRLu - metamorfoza

08 Styczeń 2019
Trochę energii :)

08 Marzec 2022
Hydrochron - IMPREGNAT DEKORACYJNY, PENETRUJĄCY do drewna, produkt na zewnątrz

13 Marzec 2021
Wiosna - Ach To Ty! ... w Turkusowym odcieniu :)

03 Styczeń 2023
Olej Twardy Newcolours - do surowego drewna, do mebli.

19 Kwiecień 2022
Wielka Majówka w odlotowym Seledynowym kolorze i Waniliowym Cappuccino

03 Listopad 2017
Komoda PRL

25 Październik 2017
Różowy na specjalne zamówienie

03 Luty 2023
Farba Newcolours - akrylowa wodna do mebli o matowym wykończeniu, do wnętrz

05 Kwiecień 2018
Wiosna, wiosna - czyli zaczynamy metamorfozy na balkonach!

25 Lipiec 2019
Drugie życie pewnego stolika ;)

11 Maj 2019
Jak pomalować stare meble? Sosnowy stół w paski

27 Wrzesień 2022
Jak malować? Krok po kroku

23 Styczeń 2023
Lakiery Newcolours, do wnętrz

28 Sierpień 2017
Sposób na każdą sosnę

02 Marzec 2022
Hydrolak - SUPER TRWAŁY, do drewna na zewnątrz

19 Marzec 2018
Krzesła na zielono

21 Luty 2018
Mebel z duszą

29 Maj 2018
Coś z niczego

18 Wrzesień 2017
Dębowy zegar Greenery

23 Sierpień 2019
Z farbami Newcolours łatwo i przyjemnie odnowisz swoje wnętrza!

19 Styczeń 2018
Malinowa komoda

28 Czerwiec 2022
Miodowy Miesiąc :)

27 Październik 2021
Jak pomalować biurko? „przepis” krok po kroku

26 Czerwiec 2018
Meble biurowe? Malujemy!

08 Styczeń 2023
Bloker Newcolours, farba podkładowa

03 Styczeń 2018
Bejcowanie mebli sosnowych, zmiana koloru na Lazurowy Ocean

18 Kwiecień 2018
Kwiatki, bratki i stokrotki - ciąg dalszy balkonowych zmian

01 Luty 2018
Ratujemy zniszczoną latarenkę

14 Listopad 2017
Jasne kolory na balkon

16 Listopad 2021
Uczymy się mieszać kolory :) „przepis” krok po kroku

05 Wrzesień 2021
Zrób to sam...a :) - czerwona półeczka