14 Listopad 2017
Jasne kolory na balkon
Późną jesienią brakuje nam jasnych, wesołych barw. Szczególnie smutno prezentują się opuszczone o tej porze roku balkony i tarasy. Niepotrzebnie. Dodajmy trochę blasku ostatnim wrzosom i czekającym na zimę iglakom. Delikatne pastelowe kolory doniczek choć odrobinę rozświetlą wieczny mrok za oknami. My wypróbowaliśmy kolor Świeża Mięta – działa!
Pomalować można każdą donicę: plastikową, metalową, ceramiczną czy drewnianą. Starą lub nową. Farba Newcolours super kryje jest więc doskonała gdy doniczka jest przebarwiona, poplamiona – lub tak ja w przypadku naszej – gdy zrobiona jest ze słabej jakości drewna.
Takiego materiału absolutnie nie szlifujemy, usuwamy jedynie widoczne zabrudzenia i kurz. Ponieważ donica posiada przeróżne szpary najlepiej sprawdzi się pędzel, który dotrze do wszelkich zakamarków. Jedna warstwa farby wystarczy, dwie – nie zaszkodzą. Drugą warstwę kładziemy po wyschnięciu pierwszej (jeśli jest ciepło będzie to już po 20-30 minutach).
Farba Newcolours to produkt przeznaczony również do malowania na zewnątrz. Wytrzyma więc zmienne warunki pogodowe i promienie UV. Nie łuszczy się, nie pęka, nie odbarwia. Słowem – pomalowana donica będzie piękna na długo.
Jeśli podoba Ci się kolor Świeża Mięta kup go tutaj: SKLEP
Zobacz również
21 Luty 2018
Mebel z duszą
Nowe znalezisko zauroczyło nas swoim kształtem. Zaokrąglone krawędzie, masywny korpus i lekkie nóżki. Cudo. Niestety, czas nie obszedł się z mebelkiem łaskawie. Lakier i sama okleina zostały w wielu miejscach poważnie uszkodzone. Ale właśnie takie wyzwania lubimy! Zobaczcie naszą metamorfozę krok po kroku.
28 Luty 2018
Metalowa maszkara - czyli MAJSTERKI w akcji!
Metalowa maszkara - czyli MAJSTERKI w akcji! MAJSTERKI to trzy niesamowite dziewczyny, które pokazują, że „dziś majsterkować może każdy, bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie. W czasach, kiedy wszystko można kupić, uczymy że samemu da się zrobić coś bardziej oryginalnego. A dzięki temu zaoszczędzić, dać przedmiotom drugie życie i otoczyć się niebanalnymi rzeczami.” Zgadzamy się z nimi w 100%. Zobaczcie jak dziewczyny poradziły sobie z niezbyt urodziwym stojakiem na buty przy skromnej pomocy naszych farb.
01 Luty 2018
Ratujemy zniszczoną latarenkę
Farbami Newcolours można uratować wiele rzeczy: drewnianych, metalowych, plastikowych, ceramicznych, szklanych. Tym razem renowacji poddajemy metalowo - drewnaną latarenkę ogrodową. Jeśli też taką macie - spójrzcie jak łatwo jest ją odnowić.